Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

O firmie

Witamy na stronie internetowej sklepu motorsportoils.pl skupiającego pod jednym szyldem najlepsze marki w branży chemii motoryzacyjnej na rynku. Nasz sklep z siedzibą w Warszawie powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na markowe oleje i płyny eksploatacyjne do samochodów i motocykli. W swojej ofercie posiadamy ponad 300 produktów będących w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Chcemy rozpropagować używanie najlepszej jakości olejów i płynów eksploatacyjnych w samochodach jak i również w motocyklach. Oferujemy mi.in.:

- oleje syntetyczne

- oleje półsyntetyczne

- oleje mineralne

- oleje przekładniowe

- płyny hamulcowe

- dodatki do olejów

- dodatki do paliw

- filtry

- kosmetyki samochodowe segmentu premium

Wiadomo, że serce naszego auta, jego układ napędowy czy hamulcowy nie będzie funkcjonował dobrze bez zapewnienia mu należytych warunków pracy. Dlatego chcąc zapewnić im bezawaryjność i długowieczność dajmy im to co najlepsze, a one odwdzięczą nam się bezusterkową eksploatacją tym samym ograniczając koszty z nią związane. 

Nasza oferta skupia się na olejach i płynach eksploatacyjnych pięciu marek z najwyższej półki: Amsoil, Redline, Millers, Xenum i Royal Purple. Jesteśmy autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem produktów Evans Coolants i Millers Oils. Jako uzupełnienie oferty posiadamy w sprzedaży filtry firm Mann i Vasco, kosmetyki samochodowe Williams Car Care, a także wybrane produkty Valvoline czy dodatki do olejów i paliw amerykańskiej firmy Archoil.

 

U nas dobierzesz oleje i płyny odpowiednio do swego auta, kupisz w dobrej cenie, otrzymasz kurierem pod wskazany adres lub odbierzesz w siedzibie sklepu w Warszawie. Potem tylko wizyta w warsztacie celem wymiany….

GWARANTUJEMY, IŻ WSZYSTKIE PRODUKTY ZAKUPIONE W NASZYM SKLEPIE SĄ ŚWIEŻYMI, W 100% ORYGNIALNYMI PRODUKTAMI DANEJ MARKI SPROWADZANYMI BEZPOŚDREDNIO OD AUTORYZOWANYCH PRZEDSTAWICIELI NA POLSKĘ.

Nie chcemy być kolejnym „bezdusznym” sklepem internetowym. Jesteśmy fanami i pasjonatami motosportu. Dla nas to nie tylko biznes. To nasza pasja, nasze życie. Powstaliśmy z miłości do aut. I wierzymy, że nasi klienci są też tym zarażeni tak samo jak my i chcą dawać swoim maszynom to co najlepsze. Zachęcamy do kontaktu i zakupów, służymy wsparciem najlepiej jak tylko umiemy. Wszystkie marki jakie mamy w sklepie testowaliśmy na swoich autach ( m in. Audi RS4, Subaru Impreza, Renault Clio Sport, Mitsubishi Lancer Evo czy Ford Focus RS ) i jesteśmy do nich w 100%-ach przekonani !!!

Arkadiusz Olszanka - właściciel motorsportoils.pl

 

A Ty jak bardzo kochasz swoje auto?