Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU MOTORSPORTOILS.PL

 

1. Informacje ogólne

1. Sklep internetowy Motorsportoils.pl jest własnością firmy DANLO Dorota Krawczyk-Olszanka z siedzibą przy ul. Głębockiej 56/23, 03-287 Warszawa.  NIP: 7731172481; REGON: 590636519. Kontakt ze sklepem:

- email: biuro@motorsportoils.pl

- telefon: +48 602-77-55-18

2. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są tylko i wyłącznie oryginalne, i pochodzą bezpośrednio od oficjalnych dystrybutorów danej marki w PL.

3. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto ( z VAT ) wyrażonymi w polskich złotych i nie obejmują kosztów wysyłki.

4. Do każdego zamówienia standardowo dołączony jest paragon fiskalny.

5. Podany przez użytkownika adres e-mail oraz telefon kontaktowy i adres może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

6. Wszystkie dostarczane przez sklep produkty są wolne od wad.

2. Realizacja zamówień

1. Zamówienia można należy składać poprzez umieszczenie wybranych produktów w koszyku oraz wypełnienie formularza zamówienia.

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest:

-  prawidłowe wypełnienie formularza wraz z danymi kontaktowymi, niezbędnymi do potwierdzenia zamówienia. Formularz MUSI zawierać: dokładny adres z kodem pocztowym, nr telefonu, adres email.

- wpłata kwoty za zamówiony towar wraz z kosztami przesyłki na podany nr konta.

Wyjątkiem jest wybór opcji przesyłki kurierskiej pobraniowej, gdzie do realizacji zamówienia wystarczy prawidłowo wypełniony formularz.

Zamówienia, nie spełniające powyższych wymogów nie będą realizowane.

3. Towar dostarczany jest do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS wraz z dowodem zakupu. Podane przy każdym towarze terminy realizacji są orientacyjne i uzależnione od dostępności towaru. Towar wysyłamy do Kupującego w każdy poniedziałek lub czwartek, chyba że akurat na dzień wysyłki przypada Święto. W takiej sytuacji wysyłka przechodzi na kolejny dzień roboczy. Nie wysyłamy towaru w weekendy. W przypadku niedostępności towaru lub wydłużenia terminu realizacji każdorazowo informujemy o tym Kupującego mailowo lub telefonicznie.

4. Przy wyborze przedpłaty termin realizacji zaczyna biec od momentu zaksięgowania pełnej wpłaty wraz z kosztami wysyłki na koncie sklepu.

5. Koszty przesyłki zależą od wybranego rodzaju płatności i od wagi przesyłki:

Przesyłka kurierska do 30 kg - płatność na konto - 25 zł

Przesyłka kurierska do 30 kg - pobraniowa - 30 zł 

Odbiór osobisty  - 0 zł ( płatność gotówką przy odbiorze towaru ).

UWAGA!!! Motorsportoils.pl jest sklepem internetowym, dlatego odbiór osobisty zakupionych towarów możliwy jest tylko po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

3. Zwroty i reklamacje

1. Na wszystkie towary zakupione wysyłkowo w naszym sklepie przysługuje ustawowe prawo zwrotu lub wymiany towaru nieużytego. W przypadku olejów i art. chemicznych oznacza to nienaruszone zamknięcie opakowania jednostkowego.

4. Rabaty

1. Na towary kupowane w sklepie ustanowione zostały poniższe progi rabatowe:

- jednorazowy zakup 1000 – 2000 zł – 2%

- jednorazowy zakup 2000 – 3000 zł – 5%

- jednorazowy zakup 3000 – 4000 zł – 10%

- jednorazowy zakup powyżej 4000 zł – ustalane indywidualnie

5. Postanowienia końcowe

1. Wszelkie znaki towarowe, nazwy, zdjęcia, itp umieszczone na stronie użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez zgody ich właścicieli jest zabronione. Niektóre z opakowań mogą różnić sie od prezentowanych na zdjęciach mimo, iż posiadają identyczne właściowści.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

4. Cennik przedstawiony w sklepie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Motorsportoils.pl zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

Zespół Motorsportoils.pl