Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
 Strona główna »
VPS SynPower Diesel FSC Valvoline 350 ml - środek do czyszczenia układów zasilania

VPS SynPower Diesel FSC Valvoline 350 ml - środek do czyszczenia układów zasilania

  • Cena: 44.00 zł Za opakowanie - liczba sztuk w opakowaniu: 1
  • Waga: 0.40 KG
  • Dostępność: Wysyłka w przeciągu 2-3 dni
  • Symbol towaru: VA VPS D FSC
  • Ilość:
       


Nowoczesne silniki są znacznie bardziej zaawansowane technologicznie, a ich konstrukcja jest bardziej precyzyjna. Nawet niewielki osad węglowy (niespalone paliwo) może zaszkodzić silnikowi, obniżając jego osiągi i zwiększając zużycie paliwa. Środki czyszczące do układów paliwowych VPS Synpower szybko usuwają osady obniżające moc, pomagając maksymalizować wartość świadczonych usług. Środki czyszczące starszej generacji stosowane w nowoczesnych silnikach mogą w rzeczywistości zwiększać ilość osadów. Środki czyszczące do układów paliwowych VPS SynPower charakteryzują się dużym stężeniem i wykorzystują syntetyczne składniki generacji V do usuwania osadów zmniejszających moc sinika.

Kiedy je stosować?
>> Osady są wynikiem spalania i należy je usuwać regularnie. Jedna butelka środka czyszczącego do układów paliwowych VPS SynPower wystarcza na oczyszczenie do 75 litrów benzyny lub oleju napędowego. W celu zapewnienia optymalnej pracy silnika, środek należy stosować przynajmniej przy każdym przeglądzie serwisowym. Bezpieczny dla katalizatorów i filtrów cząstek stałych.

Środki czyszczące do układów paliwowych VPS SynPower do silników benzynowych/Środki czyszczące do układów wysokoprężnych
>> Specjalne formuły dla silników benzynowych i wysokoprężnych
>> Czyszczenie zaworów ssących wtryskiwaczy i komór spalania
>> Przywrócenie wydajności paliwowej
>> Niższy poziom emisji spalin
>> Lepsza ochrona podczas zimnego rozruchu
>> Bezpieczne dla nowoczesnych silników
>> Wolne od popiołu

Opakowanie 350 ml
 


Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka: