Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
 Strona główna » Royal Purple  »  Oleje syntetyczne  »  
Olej syntetyczny Royal Purple HPS 5W20 0,94L

Olej syntetyczny Royal Purple HPS 5W20 0,94L

  • Cena: 63.00 zł Za opakowanie - liczba sztuk w opakowaniu: 1
  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w przeciągu 2-3 dni
  • Symbol towaru: ROY 5W20 HPS
  • Ilość:
       


Royal Purple Motor Oil 5W20 HPS to syntetyczny olej silnikowy, przeznaczony do silników benzynowych, specjalnie opracowany, aby zmaksymalizować wydajność pojazdu i sprostać wymaganiom wysokiej jakości i/lub zmodyfikowanych silników.
Olej Royal Purple Motor Oil 5W20 HPS zalecany jest do pojazdów nie objętych już gwarancją producenta (ponieważ nie posiada klasyfikacji jakościowej według API ze względu na zwiększoną zawartość dodatków AW) oraz dla właścicieli pojazdów poszukujących wyższej jakości, wydajności i ochrony.


Royal Purple Motor Oil 5W20 HPS jest wytrzymałym, długożywotnym olejem wysokiej wydajności, zapewniającym doskonałą ochronę i zwiększoną sprawność silnikom benzynowym i wysokoprężnym. Wysoka wydajność oleju uzyskiwana jest z mieszaniny syntetycznych olejów bazowych zawierających opatentowany przez Royal Purple pakiet dodatków Synerlec®.


Zaawansowane syntetyczne dodatki Synerlec® powodują powstawanie mocnego, syntetycznego filmu olejowego na wszystkich powierzchniach metalowych, co znacznie poprawia własności smarowania: zwiększa grubość filmu olejowego oraz jego wytrzymałość. Takie właściwości zapobiegają kontaktowi metal-metal, a więc przyczyniają się do ograniczenia zużycia części trących. Ponadto olej Royal Purple zawierający pakiet Synerlec® skutecznie wypiera wilgoć z powierzchni metalowych i chroni wszystkie metale przed korozją. Olej silnikowy Royal Purple ma niezrównaną stabilność oksydacyjną (jest odporny na utlenianie), co wpływa na wydłużenie czasu eksploatacji.


Olej Royal Purple Motor Oil 5W20 HPS dodatkowo zawiera związki cynku i fosforu, powszechnie znane jako dodatki przeciwzużyciowe.


Zalety eksploatacyjne oleju:
Maksymalna ochrona przed zużyciem
Obecność zaawansowanego dodatku Synerlec® powoduje, że powstający na wszystkich powierzchniach metalowych olejowy film praktycznie eliminuje zużycie części przedłużając żywotność silnika
Zwiększona wydajność
Ulepszona formuła oleju powoduje polepszenie systemu uszczelnienia pomiędzy pierścieniem tłoka a ścianką cylindra, co przyczynia się do zwiększenia mocy i momentu obrotowego oraz optymalizuje zużycie paliwa
Lepsza efektywność
Wyjątkowa odporność na utlenianie wydłuża żywotność oleju, co pozwala na wydłużenie czasookresów wymiany oleju. Skutkuje to oszczędnością czasu i pieniędzy oraz zmniejszeniem wpływu na środowisko
Utrzymanie czystości
W pełni syntetyczny olej Royal Purple utrzymuje silnik w czystości
Zaawansowana ochrona


Royal Purple Motor Oil HPS zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną
Royal Purple Motor Oil 5W20 HPS nie posiada klasyfikacji jakościowej według API ze względu na zwiększoną zawartość dodatków AW.


Brak tej klasyfikacji powoduje ograniczenia w jego zastosowaniu do silników samochodów objętych gwarancją producenta.
W przypadku pojazdów objętych gwarancją, Royal Purple zaleca stosowanie olejów Royal Purple Motor Oil, które posiadają licencję API.

Właściwości:

temperatura topnienia/krzepnięcia 0 F (0C) <40 (<4.4)
początkowa temperatura wrzenia 0 F (0C) >420 (>218)
temperatura zapłonu 0 F (0C) >400 (>204)
prężność par (kPa) <0. 1
m) gęstość względna g/cm3 >0.87 (200C)
temperatura samozapłonu 0 F (0C) >600 (>315)

Opakowanie 0,94L


Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka: